
Egy vietnámi falu lakói éveken át a föld alatt éltek a bombázások miatt
A közép-vietnámi Vịnh Mốc lakói a vietnámi háború idején végletes döntésre kényszerültek: hogy túléljék az amerikai megszállók bombázásait, alagútrendszert ástak halászfalujuk alá, és évekre a föld alá költöztek. A nyomasztó hangulatú hely ma emlékhelyként látogatható.
2026-06-17




























